Відгуки

Людмила

Щиро дякую пані Ярославі,викладачу англійської мови,за суперкваліфіковану допомогу у підготовці до ЗНО.Саме завдяки їй моя дитина навчається у престижному ВУЗІ.Щиро дякую Вам,Ярославо,і рекомендую всім! Шановні батьки,якщо вас дійсно турбує доля ваших дітей,то вам сюди)

Ольга

Ярослава - чудовий репетитор. Одразу знайшла підхід до дитини та змогла зацікавити у вивченні англійської мови. Вдалося навчитися правильно висловлювати свої думки, підтягнути граматику. Займаємось і зараз. Рекомендую.

Софія

Вивченням англійської мови займаюся давно.Зараз навчаюся в 11 класі .Свої знання вирішила вдосконалити на курсах підготовки до ЗНО,чому дуже рада.Мені подобається методика та підхід до викладання .Це допомагає мені поповнити не тільки словниковий запас,а й покращились навички спілкування та вираження власної думки.Рекоментую дані курси всім випускникам шкіл.
Пару років назад отримав можливість переїхати жити в Сполучені Штати, при цьому мій рівень англійської був на нулі, Семенюк Ярослава Олегівна мені сподобалась своїм індивідуальним підходом до викладання англійської мови, вона пояснює вимову і правопис за британським і за американським варіантом, що мені було дуже важливо. Її пояснення легкі для сприйняття а це є дуже важливим фактором у вивченні іноземної мови. Через пару місяців індивідуальних занять мій рівень значно покращився, в особливості я краще сприймав розмовну мову, вловлював основну суть і на автоматі формувати свою думку чи відповідь, покращилась вимова і суттєво збільшився мій запас слів. Зараз я 3 роки живу в Каліфорнії, США, працюю і навчаюсь в American River Collegе далі вивчаючи поглиблену англійську. Загалом я повністю задоволений викладанням англійської мови від Семенюк Ярослави. Раджу!!!

Алла

Моя донька ,з метою покращення знань української мови,відвідувала уроки у вчителя Луцик Л.Н.Відразу помітно,що це досвідчений педагог з великим досвідом викладання.Результатами ми дуже задоволені.Вдячні вчителеві за набуті знання.Зараз готуємося до здачі ЗНО.Усім рекомендуємо!

Вікторія

Хочу подякувати та водночас порекомендувати вчителя з англійської мови Семенюк Ярославу! Висококваліфікований викладач, який вдало поєднує різні методи та підходи у вивченні мови, дійсно якісно готує до здачі ЗНО. При цьому, вміло заохочує дітей до вивчення предмету та досягнення максимального результату.
Саме основне, що діти дуже задоволені педагогом, відвідують заняття з великим бажанням.

Альона

Щиро вдячні Ярославі Олегівні за професіоналізм та доступність у викладанні. Це саме той викладач, який зацікавить кожну дитину до вивчення англійської мови. Усім рекомендую!

Ольга

Моя донька (2 клас) ходить на індивідуальні заняття з англійської мови до Оксани Пенкаля... Дитині подобається вивчати мову, подобається вчитель, вони разом вчать нові слова та разом співають пісеньки... дитина відкрилась і почала активно працювати як на індивідуальних уроках, так і на уроках в школі... Мені подобається бачити дитину радісною після занять...я задоволена на всі 100%. Результат мене тішить.

Христина

Дуже вдячна Ярославі Олегівні за уроки англійської мови. Відвідую заняття два місяці і жодного разу не передумала. Доступно все розповідає та якісно. Рада, що маю змогу ходити саме до цієї вчительки та взнавати щось нове!

Вероніка

Дякуючи моїй вчительц, Оксані Пенкалі, яка допомагала мені в підготовці до ЗНО з англійської, я отримала 191 бал. Займатись з Вами одне задоволення і я рада, що мені пощастило зустріти таку компетентну вчительку і чудову людину!

Олена

Завдяки вчителям цієї школи ми набагато підтігнули знання, і відповідно оцінки в школі. Дякуємо

Юля

Ходила на заняття з математики, готувалася до ЗНО. Дуже задоволена❤️ Завдяки вчительці змогла підтянути всі ті теми, які погано знала. Вчителька все доступно і докладно пояснювала. Оскільки у зв‘язку з війною ЗНО змінили на НМТ, з математики я набрала 29/30 балів. Такий результат я досягнула саме завдяки заняттям. Дуже вдячна Семенюк Ярославі Олегівні та Наталії Случик💕Впевнено можу рекомендувати цю школу для підготовки до ЗНО.
Пройти
опитування
Замовити
дзвінок
Коментувати